nl en pl

Oferty pracy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowiska:

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

Miejsce pracy:  Łódź

Opis stanowiska – obowiązki:

aktywne pozyskiwanie klientów

nawiązywanie kontaktów handlowych i budowanie stałych  relacji z inwestorami i architektami

opracowywanie ofert

prowadzenie negocjacji handlowych

współpraca z działem marketingu

Oferujemy:

  • stałą pracę w stabilnej firmie
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania:

wykształcenie wyższe

minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży budowlanej

dyspozycyjność, gotowość do częstych wyjazdów służbowych

lojalność i zaangażowanie

komunikatywność i samodzielność

łatwość nawiązywania kontaktów

dobra organizacja pracy i umiejętność planowania

znajomość języka angielskiego lub niemieckiego mile widziana

prawo jazdy kat. B.

 Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie ofert (CV, list motywacyjny) na adres: praca@cobouw.pl  tel. 42 632 70 42

Monter Konstrukcji Stalowych-Operator Podestów Ruchomych
(wózki jezdniowe podnośnikowe specjalizowane ze zmiennym wysięgiem )

Miejsce pracy: Łódź lub okolice

  • prace przy montażu hal stalowych

Wymagania:

  • doświadczenie w montażu lekkiej obudowy i konstrukcji stalowych 1 roczne
  • mile widziane doświadczenie w pracach budowlanych, montażowych pokryć dachowych - Wymagany kurs z obsługi podnośników z wysięgnikiem
  • mile widziane prawo jazdy
  • Wykształcenie zawodowe lub średnie , preferowane kierunki techniczne
Oferujemy:
  • stałą pracę
  • zakwaterowanie i dojazd do pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny  tel.42 630-52-61 lub przesłanie ofert (CV, list motywacyjny) na adres: b.cieslak@cobouw.pl

Dla kogo budowaliśmy
Copyright © 2011 CoBouw Polska Sp. z o. o. ul. Gdańska 91/93, 90-613 Łódź, tel.: 42 632 70 42